KaraOne s.r.o.

foto Firma KaraOne s.r.o. vznikla v podstatě jako splnění dlouholetého snu. Delší dobu jsme toužili po vlastních obytných vozech a hlavně po trávení volného času v nich.

Proto jsme si také obytné vozy půjčovali a několik dovolených jsme takto absolvovali. Do tohoto stylu života jsme se rychle zamilovali. Netrvalo dlouho a pořídili jsme si první dva obytné vozy, ve kterých jsme trávili volný čas nejen my, ale také první klienti naší půjčovny KaraOne.

Nyní náš vozový park pomalinku doplňujeme o další, ještě lepší modely a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším klientům.

Každý, kdo tento styl dovolené okusil, už nechce jinak. Věřte, že dovolená v obytném vozu je plná poznání, pohody a hlavně SVOBODY.

Disponujeme nejnovějšími obytnými vozy a modely ze všech půjčoven v našem okolí za příznivé ceny. Nabízíme individuální a rodinný přístup ke každému klientovi. S vozem Vás detailně seznámíme, zodpovíme všechny Vaše dotazy a po celou dobu Vaší dovolené s Vámi zůstaneme v kontaktu pro případ jakýchkoliv problémů.

Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni a rádi se budete pro naše mazlíky vracet a trávit s nimi i Vaše volné chvíle.

Kontaktujte nás
+420 724 404 505
+420 606 652 533
Ústřední 14/21
102 00 Praha 10 – Štěrboholy
Napiště nám, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.