YAMAHA

Otevřeli jsme  NEJNOVĚJŠÍ SHOWROOM YAMAHA v ČR. Navštivte nás, sledujte nás a přijďte k nám na kávu a odjeďte třeba na nové motorce :) Těšíme se na vás..

Jako první v České republice Vám v novém konceptu Yamaha přinášíme moderní a exkluzivní prostředí, ale především kvalitní služby, profesionální a „lidský“ přístup ke každému klientovi.

Doposud jsme se zabývali především půjčovnou a prodejem obytných vozů, a protože nás zaměření na moto segment ve volnočasovém pojetí moc baví, rozhodli jsme se rozšířit naše působení i o prodej a servis motocyklů. Sami velmi rádi vyrážíme na výlety na našich dvoukolých parťačkách, a tak nám je toto odvětví velmi blízké. Značka Yamaha byla jasnou volbou, jelikož věříme v její kvalitu a zvučné jméno.
Veškerý obchod a služby děláme s láskou a maximální péčí o každého jednotlivého příchozího klienta a všem velmi rádi pomůžeme s výběrem vhodné motorky, skútru, ale příslušenství či doplňků. Stejně tak, jako doposud děláme šťastnými lidi jezdící v našich obytných vozech, věříme, že Vám dokážeme pomoci stát se spokojeným majitelem motocyklu Yamaha.

Vyjma kompletního portfolia značky Yamaha nabízíme široký výběr originálního příslušenství Yamaha, ale i dalších světových značek. Vyberte si v našem novém showroomu. S výběrem Vám kdykoliv velmi rádi pomůžeme.

Přijďte k nám na kávu a dovolte nám představit se vám osobně.

Těšíme se na vás v Praze 10 – Štěrboholích, v nejnovějším showroomu Yamaha v České republice.

Karel a Radka, KaraOne