Proč dovolená v obytném voze?

Prvním a pro většinu pravděpodobně zásadním důvodem je SVOBODA! Absolutně nesrovnatelná volnost s jakýmkoliv jiným druhem dovolené! Můžete kdykoliv kamkoliv přejet, zvolit ubytování dle svého gusta a hlavně dle počasí. To vše s permanentním veškerým zázemím, které potřebujete.  

Dalším důvodem je touha po dobrodružství. Dovolená v obytných vozech je každá originál, nesedíte na jednom místě, pakliže ovšem nechcete. Není problém zaparkovat camper na 14 dní na místě na pláži a jen si užívat. Také není problém být každý den o dalších 300km dál... Zkrátka - vše je JEN NA VÁS!

V neposlední řadě jsou výhodou i finance. Přestože dovolená v obytném voze nepatří mezi úplně nejlevnější formy, tak za množství zážitků a objem pohody je to pořád cena nejnižší. Platíte jen pronájem vozu a ostatní je už jen a jen na vás. Kempování ve volné přírodě má totiž také své velké kouzlo...

Přejeme Vám mnoho krásných chvil strávených v našich vozech. Rádi pomůžeme s výběrem, rezervací a zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.

Kontaktujte nás
+420 724 404 505
+420 606 652 533
Ústřední 14/21
102 00 Praha 10 – Štěrboholy
Napiště nám, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.