Informace pro spotřebitele

Údaje o obchodní firmě

NÁZEV SUBJEKTU: KaraOne s. r. o.

SPISOVÁ ZNAČKA: C 181762 vedená u Městského soudu v Praze

SÍDLO: Ústřední 14/21, Praha 10 – Štěrboholy

IČO: 24134660

DIČ: CZ24134660

Evidence tržeb EET:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
KaraOne vede evidenci tržeb EET v souladu se zákonem o evidenci tržeb.

Mimosoudní řešení sporů se spotřebitelem

Vznikne-li mezi prodávajícím/opravcem/poskytovatelem služby a zákazníkem – spotřebitelem spor při nabízení prodeje motocyklů, náhradních dílů, příslušenství, servisních služeb, pronájmu motocyklů, nebo obytných vozů a/nebo spor z takového prodeje zboží či dodávky těchto služeb, pak je dotčený zákazník oprávněn obrátit se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů na Českou obchodní inspekci (adr.coi.cz) Štěpánská 15, Praha 2, jako na subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Veškeré podrobnosti k možnosti mimosoudního řešení sporů jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz). Pro řešení sporů z případně zprostředkovávaných finančních produktů třetích stran je k mimosoudnímu řešení možné se obracet na finančního arbitra (www.finarbitr.cz), Legerova 1581/69, 110 00, Praha 1), který je mimo jiné oprávněn rozhodovat takové spory. Budeme však rádi, pokud budete přešlapy řešit nejprve s námi. Kontaktovat nás můžete kdykoliv e-mailem na karaone@karaone.cz, případně na telefonu +420 606 652 533 (Radka Tůmová), nebo +420 724 404 505 (Karel Albrecht).

Shromažďování vašich osobních údajů v souladu s GDPR

Údaje, které shromažďujeme v souvislosti s vaší osobou či firmou a které slouží výhradně k poskytnutí či doručení vyžádané služby či produktu a k zasílání obchodních nabídek, mohou obsahovat vaše jméno a příjmení, titul, název vaší společnosti nebo organizace, váš kontaktní e-mail a telefon, adresu do práce nebo domů. Webové stránky provozované spol. KaraOne s. r. o. mohou shromažďovat určité informace o návštěvě uživatelů, například název poskytovatele internetových služeb a adresu IP, pomocí které se tito uživatelé k internetu přihlašují, datum a čas jejich přístupu na daný web, navštěvované stránky, dotazy zadané při vyhledávání, otevřené dokumenty či internetovou adresu, ze které se na daný web přímo připojili. Tyto informace slouží ke zlepšení těchto webů, jejich správě a analýze trendů.

  • Více informací o zásadách ochrany osobních údajů