KaraOne s.r.o.

Firma KaraOne s.r.o. vznikla v podstatě jako splnění dlouholetého snu. Delší dobu jsme toužili po vlastním obytném voze a hlavně po trávení volného času v něm.

Proto jsme si také obytné vozy půjčovali a několik dovolených jsme takto absolvovali. Do tohoto stylu života jsme se rychle zamilovali. Netrvalo dlouho a pořídili jsme si první dva obytné vozy, ve kterých jsme trávili volný čas nejen my, ale také první klienti naší půjčovny KaraOne.

foto

V současné chvíli náš vozový park čítá cca 15 obytných vozů. Každý vůz při koupi pečlivě vybíráme tak, aby korespondoval s nejčastějšími požadavky našich klientů a bereme tak v zřetel všechna přání a potřeby, které vznikají na základě vašeho cestování. Při výběru klademe důraz především na kvalitu, provedení, pohodlí a efektivitu využívání obytného prostoru a úložných prostor.

Jelikož nás volnočasový segment moc baví a rádi děláme i ostatní lidi šťastnými, rozhodli jsme se v loňském roce podepsat smlouvu s výrobcem motocyklů značky Yamaha a rozšířit tak předmět našeho podnikání o další činnost, která nás naplňuje i v našem volném čase – cestování na dvou kolech.

V roce 2018 jsme otevřeli nejnovější showroom motocyklů a skútrů Yamaha v České republice a stali jsme se autorizovaným prodejcem a servisem této značky tří ladiček.

foto1

Stejně jako ve službách půjčovny obytných vozů, tak i v prodeji a servisu motorek dbáme především na spokojenost klientů a osobní přístup ke každé objednávce, poptávce a zakázce.

Věříme, že naše otevřenost, snaha a individuální postoj ke každému jednotlivci nám pomůže i nadále rozšiřovat základnu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a doporučují naše služby i svým známým a příbuzným.

Staňte se součást naší velké rodiny i vy. Ať už na dovolené v obytném voze, nebo při brázdění silnic na vaší nové mašině – vždy tu budeme pro vás, abychom se o vás postarali, když to bude potřeba.

Těšíme se na vás.

Radka a Karel, KaraOne