KaraOne s.r.o.

Firma KaraOne s.r.o. vznikla roku 2011 v podstatě jako splnění dlouholetého snu. Delší dobu jsme toužili po vlastním obytném voze a hlavně po trávení volného času v něm.

Proto jsme si také obytné vozy půjčovali a několik dovolených jsme takto absolvovali. Do tohoto stylu života jsme se rychle zamilovali. Netrvalo dlouho a pořídili jsme si první dva obytné vozy, ve kterých jsme trávili volný čas nejen my, ale také první klienti naší půjčovny KaraOne.

foto

Každý vůz při koupi pečlivě vybíráme tak, aby korespondoval s nejčastějšími požadavky našich klientů a bereme tak v zřetel všechna přání a potřeby, které vznikají na základě vašeho cestování. Při výběru klademe důraz především na kvalitu, provedení, pohodlí a efektivitu využívání obytného prostoru a úložných prostor.

Jelikož nás volnočasový segment moc baví a rádi děláme i ostatní lidi šťastnými, rozhodli jsme se  podepsat smlouvu s výrobcem motocyklů značky Yamaha a rozšířit tak předmět našeho podnikání o další činnost, která nás naplňuje i v našem volném čase – cestování na dvou kolech.

V roce 2018 jsme otevřeli  showroom motocyklů a skútrů Yamaha v České republice a stali jsme se autorizovaným prodejcem a servisem této značky tří ladiček.

foto1

Stejně jako ve službách půjčovny obytných vozů, tak i v prodeji a servisu motorek dbáme především na spokojenost klientů a osobní přístup ke každé objednávce, poptávce a zakázce.

Věříme, že naše otevřenost, snaha a individuální postoj ke každému jednotlivci nám pomůže i nadále rozšiřovat základnu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a doporučují naše služby i svým známým a příbuzným.

Staňte se součástí naší velké rodiny i vy. Ať už na dovolené v obytném voze, nebo při brázdění silnic na vaší nové mašině – vždy tu budeme pro vás, abychom se o vás postarali, když to bude potřeba.

Těšíme se na vás.

Radka a Karel, KaraOne