Dodržujeme přísná hygienická opatření

Na základě aktuální situace v rámci celosvětové pandemie v podobě COVID-19 jsme přijali nová opatření v rámci čištění obytných vozů, která aplikujeme před každým zapůjčením obytného vozu:

·         Dezinfikujeme všechny plochy interiéru obytného vozu Anticovid dezinfekčním přípravkem.

·         Provádíme dezinfekci interiéru ozonem – zahubí spolehlivě všechny viry, bakterie, alergeny, včetně koronaviru. Dezinfekce ozonem je vhodná (a prospěšná) i pro alergiky a astmatiky.

·         Dbáme na pravidelnou údržbu sedáků a matrací dle nejnovějších dostupných technologií – včetně mokrého čištění těchto čalouněných ploch.

Abychom mohli všechna tato opatření dodržovat na maximální úrovni, byli jsme nuceni mezi jednotlivými zápůjčkami nechat 1 celý den na přípravu vozu. Tento krok považujeme jako naši povinnost a upřednostnění zdraví a pohodlí našich klientů oproti výdělku.

Dovolenou v obytném voze považujeme v současné situaci za jednu z nejbezpečnějších a s nejjistější možností zajištění soukromí a sterilního prostředí. Navíc – je jen na vás kam nakonec vyrazíte. Ať už to bude jen po ČR, nebo nakonec budete moci vycestovat za hranice – o všem se můžete rozhodnou až v den samotného odjezdu.

Rezervujte si svůj termín co nejdříve