Golfová krása v Alpách

Golf je krásnou hrou a Alpy jsou nádherným prostředím. Když k tomu přidáte pohodu v obytném voze, vyjde Vám nezapomenutelná a úžasná dovolená. Dovolte nám ji pro Vás celou zorganizovat a Vy už se jenom bavte...

V krásné krajině v okolí Salzburgu se nachází několik golfových hřišť, které určitě stojí za to navštívit a ověřit si své golfové schopnosti na jejich rafinovaných greenech a fairwaích. J

Připravili jsme pro Vás výlet za tímto poznáním: vybrali jsme pro Vás ty top golfové hřiště a sestavili je tak, abyste si obytným vozem udělali příjemné kolečko po tomto krásném kraji.

Celou cestu Vám na přání zorganizujeme, naplánujeme, zajistíme fee i ubytování v kempech či stellplatzech. Dostanete od nás itinerář kdy a kam se přemístit, kde se ubytovat a v kolik hodin stát natěšeni na odpališti první jamky daného hřiště.

Zajímá Vás víc? Neváhejte nás kontaktovat! Jsme tu pro Vás a pro to, abyste si užili Vaši dovolenou NA JEDNIČKU!


Gut Altentann

Toto 18-ti jamkové golfové hřiště je první na evropském kontinentu, které bylo navrženo Jackem Nicklausem. Ten se nechal slyšet, že to byla radost a potěšení navrhovat a stavět toto hřiště - díky krásnému a optimálnímu prostředí, které tento kraj nabídl. Výsledkem je úchvatné a vysoce kvalitní golfové hřiště, které přineslo úspěchy i na mezinárodním žebříčku golfové architektury. Při procházce po tomto hřišti sami poznáte, že Jack Nicklaus vložil veškerou vášeň, znalost a jeho jedinečný tříkritériový design do návrhu a výstavby tohoto coursu. Přijeďte se přesvědčit – toto hřiště za návštěvu určitě stojí!

Salzkammergut Golf club

V krásném údolí mezi mohutnými vrcholky hor, kolem křišťálově průzračného jezera a řeky –skoro se zdá, jako by zde čas ubíhal pomaleji… Takto magický až kýčově krásný je nejenom první pocit z hřiště Salzkammergut Golf club, které se nachází nedaleko města Salzburg.

Golf club byl založen v roce 1933, má malebnou polohu uprostřed panenské přírody v Bad Ischgl a nabízí svým hostům kromě krásných výhledů také technicky náročnou a rozmanitou hru.

Před samotnou hrou si můžete zatrénovat na novém prostorném drivingu s bunkry a chipping greenem.

Po hře se pak naopak občerstvíte v restauraci Rudiho Hanke a Isabelly Hohensinn, kteří Vám rádi nabídnou výborné jídlo za rozumné ceny v domácím prostředí.

Přijeďte vypnout od všedních starostí a nechat se unést malebným prostředím tohoto hřiště.

Image 1


Golf club Am Mondsee

Golfclub Am Mondsee je jedním z nejnáročnějších golfových klubů v Rakousku.

Golfové hřiště na břehu jezera Mondsee nabízí speciální výzvy pro všechny hráče golfu: rafinovaně umístěné bunkry, dlouhé fairwaye a nekonečnou vodu, která Vám neustále zasahuje do hry…

Toto 18-ti jamkové hřiště patří mezi nejlepší a nejnáročnější golfové kluby Rakouska. Dokonce i profesionální golfisté jsou zde kolikrát mimo meze svých golfových dovedností. Ale hráči s vyššími handicapy obvykle na tomto 70ti hektarovém hřišti bývají úspěšní a mají ze své hry velkou radost.

Kromě Golfu nabízí tento klub mnoho příležitostí k relaxaci a odpočinku: restauraci, bazén, nebo jen příjemné posezení na terase.

UŽIJTE SI IDYLU NA GOLFOVÉM HŘIŠTI U JEZERA MONDSEE!

Golf club Schladming Dachstein

Prvních pár jamek tohoto krásného hřiště položeného proti Dachsteinskému masivu je velmi přívětivých a hráč má tak možnost se příjemně uvolnit a začít svou hru pěknými výsledky. První výzvy začínají na jamce číslo 5, kdy se do hry začnou zapojovat vodní překážky v blízkosti greenů a veliké bunkry s křemenným bílým pískem – až máte pocit, že jste na Floridě a ne v Alpách… Ale pohled na krásné vrcholky hor, které lemují toto hřiště Vám rychle připomene, že jste v úžasné krajině Dachsteinu. Budete muset zdolat a vyhnout se spoustě vodních překážek, ale pocit z jejich překonání je nezapomenutelný. 

Nejpozději při posezení na terase u jamky 19 si uvědomíte, že jste právě hráli "Pebble Beach Alp", které navrhl Bernhard Langer.

Golf club Gastein

Gastein Golf Club, který byl založen v roce 1960, je jedním z nejstarších a nejtradičnějších golfových klubů v Rakousku. Bývá cílem každého golfisty, od začátečníků až po zkušené hráče, kteří mají stejný cíl: bavit se golfem! V golf Clubu Gastein to však není jen o samotném hraní golfu – je třeba toto hřiště a okolí vnímat všemi smysly.

18-jamkové golfové hřiště, ležící uprostřed národního parku Hohe Tauern, nabízí jedinečný zážitek z okolní přírody v celé své kráse. Úspěšná kombinace rovných i zvlněných fairwayí, zakomponovaných prastarých stromů a romantického lesa je zárukou nevšedního zážitku. Daleko od hluku každodenního života si zde užijte nerušenou a nezapomenutelnou hru.
 

Golf club Zell am See – Kaprun

V krásném údolí Alp se nachází i další námi vybrané hřiště, které Vám nabízí hned dvě osmnáctky a díky tomu je největším golfovým hřištěm v Alpách. Těchto 36 jamek patří mezi nejkrásnějších 36 greenů mezi ledovcem a jezery.

Tyto dvě 18-jamkové hřiště "Schmittenhöhe" a "Kitzsteinhorn" jsou posazeny v parku-rovné fairwaye však neznamenají nudu – toto hřiště nabízí přiměřenou výzvu pro začátečníky i profesionály. Obě hřiště mají vše, co dělá hru atraktivní a rozmanitou: vynikající greeny, kvalitní fairwaye a hlavně mnoho přírodních překážek – např. rákosů, které lemují břehy jezer zasazených uprostřed idylické horské scenérie.

Bonus pro Vás: děti do 16 let v doprovodu dospělé osoby mají fee zdarma!
 

Image 2


Golf Brandlhof

Toto překrásné až tajemné golfové hřiště je ze všech stran lemováno a kopírováno vysokými mohutnými skalami. Při hře Vás doprovází průzračná říčka a neskutečně rozmanité tóny zelené…

Kvalitní fairwaye a greeny Vám zajistí nejen pohodlnou procházku, ale také nezapomenutelný požitek ze hry.

Neobvyklou raritou tohoto hřiště je, že jsou zde vítání psi. Samozřejmě s dodržováním veškerých pravidel. Na přání Vám zapůjčí Cart i s prostorem pro Vašeho mazlíčka, se stříškou proti sluníčku a dokonce přibalí na cestu nějaké pamlsky.

Tak proč nezkusit vzít jednou Vašeho čtyřnohého kamaráda s sebou? Někde to musí být poprvé.